Jugendvereinsmeisterschaft: Rundenübersicht (Nov. 2019)

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 22-11-2019

WitZwartUitslag
David HergartenCan Alacayir0-1
Lennart FunknerJamie Seither0-1
Lukas GrzeschEmilia Mainka1-0
Domenik KämmererNicolai voan Barnefeld1-0
Jina ZouMalte Zindl0-1
LeoCalvin Liu0-1
Ahmad MustafaBrenden Funkner0-1
Roald WinanteAfwezig met geldige reden
Hendrik BergAfwezig met geldige reden
Tobias GrzeschAfwezig met geldige reden
Lukas DahmerAfwezig met geldige reden
Elektra DörnenAfwezig zonder geldige reden
Theo OsthoffAfwezig zonder geldige reden
Sinan LeieAfwezig zonder geldige reden
Patrick BohryAfwezig zonder geldige reden
Constantin van BarneveldAfwezig zonder geldige reden

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 22-11-2019

WitZwartUitslag
Can AlacayirAfwezig zonder geldige reden
Nicolai voan BarnefeldAfwezig zonder geldige reden
Malte ZindlAfwezig zonder geldige reden
Jina ZouAfwezig zonder geldige reden
Calvin LiuAfwezig zonder geldige reden
LeoAfwezig zonder geldige reden
David HergartenHendrik Berg0-1
Brenden FunknerDomenik Kämmerer0-1
Roald WinanteTobias Grzesch0-1
Lukas DahmerJamie Seither0-1
Lennart FunknerEmilia Mainka1-0
Lukas GrzeschAfwezig zonder kennisgeving
Ahmad MustafaAfwezig zonder geldige reden
Elektra DörnenAfwezig zonder geldige reden
Theo OsthoffAfwezig zonder geldige reden
Sinan LeieAfwezig zonder geldige reden
Patrick BohryAfwezig zonder geldige reden
Constantin van BarneveldAfwezig zonder geldige reden

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 22-11-2019

WitZwartUitslag
Jamie SeitherDomenik Kämmerer1-0
Emilia MainkaNicolai voan Barnefeld1-0
Malte ZindlLennart Funkner1-0
Calvin LiuTobias Grzesch0-1
LeoJina Zou1-0
Brenden FunknerRoald Winante0-1
Hendrik BergCan Alacayir½-½
David HergartenAfwezig zonder geldige reden
Lukas GrzeschAfwezig zonder geldige reden
Ahmad MustafaAfwezig zonder geldige reden
Lukas DahmerAfwezig zonder geldige reden
Elektra DörnenAfwezig zonder geldige reden
Theo OsthoffAfwezig zonder geldige reden
Sinan LeieAfwezig zonder geldige reden
Patrick BohryAfwezig zonder geldige reden
Constantin van BarneveldAfwezig zonder geldige reden

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 13-12-2019

WitZwartUitslag
Can AlacayirLukas Grzesch1-0
Lennart FunknerBrenden Funkner1-0
Emilia MainkaDavid Hergarten1-0
Domenik KämmererHendrik Berg0-1
Theo OsthoffElektra Dörnen1-0
Patrick BohrySinan Leie1-0
Jamie SeitherAfwezig zonder geldige reden
Nicolai voan BarnefeldAfwezig zonder geldige reden
Malte ZindlAfwezig zonder geldige reden
Jina ZouAfwezig zonder geldige reden
LeoAfwezig zonder geldige reden
Ahmad MustafaAfwezig zonder geldige reden
Roald WinanteAfwezig zonder geldige reden
Tobias GrzeschAfwezig zonder geldige reden
Lukas DahmerAfwezig zonder geldige reden
Constantin van BarneveldCalvin Liu0-1